• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ 
  • کد خبر : ۵۵۳۴
    /  2
پاسخگویی منتخبین دوره ششم شورای اسلامی شهر به سوالات و مشكلات شهروندان اوشان
پاسخگویی و رفع مشکلات در راستای طرح تکریم شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون؛ نشست پاسخگویی اعضای شورای اسلامی شهر به سوالات شهروندان با حضور جمعی از هیئت امنا، معتمدین و شهروندان در دفتر ناحیه شهری اوشان برگزار و هریک از حاضرین مطالبات خود را بیان کردند.

فرزاد آقا محسنی نایب رئیس شورای اسلامی شهر اولویت مدیریت شهری این دوره را خدمتگذاری برای مردم و دوری از شعار دانست و گفت: خواستار کمک فکری معتمدین و هیئت امنای شهر در راستای اعتلای شهر هستیم، چراکه بخش رودبارقصران و شهر ما از استعداد و ظرفیت خوبی برخوردار است.

وی افزود: به خاطر محدودیت های کرونایی نتوانستیم از حضور اکثریت شهروندان بهرمند باشیم لیکن در نظر داریم نشست های بعدی را با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضایی بهتر برگزار کنیم.

رضا کربلایی میگونی عضو شورای اسلامی شهر در ادامه با اشاره به اهمیت این نشست عنوان کرد: اعضای شورای شهر نمایندگان مردم هستند و از آن ها جدا نیستند.

وی گفت: سعی خود را بر این گذاشته ایم هر ماه 3 روز را جهت نشست و  پاسخگویی به سوالات شهروندان در سه ناحیه شهری اختصاص دهیم.

 ایوبی و صفر از اعضای شورای اسلامی شهر نیز همدلی و مشارکت شهروندان را در یاری رساندن به مدیریت شهری در رفع موانع و مشکلات موثر دانستند.

سپس هر یک از معتمدین و اعضای هیئت امنای شهر اوشان به بیان مشکلاتی همچون نخاله های ساختمانی، مشکلات بهداشت و درمان، ساخت و سازهای غیر مجاز، لکه گیری و آسفالت معابر و طرحی جهت ایجاد مسیر دسترسی بهتر به مدرسه  واقع در مجموعه شهید نامجو پرداختند و خواهان پیگیری موضوعات از سوی نمایندگان خود شدند.

در پایان بازدید میدانی از سطح شهر انجام شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0