• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ 
  • کد خبر : ۵۸۲۱
نگاهی گذرا به اهم اقدامات شهرداری اوشان فشم میگون در هشت ماه گذشته
 سیدمحمد رضا شهبازی شهردار این شهر در سخنانی به بیان مهمترین اقدامات مجموعه مدیریت شهری در ۸ماه گذشته پرداخت.

 

 

 به گزارش روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون ؛ شهردار این شهر با اشاره به اهم اقدامات شهرداری در حوزه های مختلف طی هشت ماه اخیر گفت: پس از انتصاب اولویت مدیریت شهری اتمام پروژه های نیمه کاره و بعضاً رها شده بود که به حول قوه الهی توانستیم چند مورد از آنها را اتمام و به بهره برداری برسانیم که از جمله آن ها می توان به افتتاح پل شهید حاج قاسم سلیمانی ، تعریض و آسفالت ریزی محور میگون به شمشک، بهره برداری از سرویس های بهداشتی و نمازخانه های شهر اشاره کرد.

ایمن سازی دیوارهای سطح شهر از جمله دیوار تصفیه خانه میگون، اجرای فاز اول و دوم بلوار اوشان به آهار و جدول گذاری از دیگر پروژه هایی بود که شهردار اوشان فشم میگون به آن اشاره کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: همچنین آسفالت معابر شهر با توجه به نیاز سنجی از نقاطی آغاز گردید که بیشترین نیاز به ترمیم و یا لکه گیری را داشتند.

شهبازی با اشاره به شروع رنگ آمیزی جداول در بلوار های اصلی و فرعی توسط واحد زیباسازی عنوان کرد: با هدف زیبا سازی منظر شهری رنگ آمیزی جداول در شهر نیز آغاز شده است.

وی در ادامه از رنگ آمیزی ترافیکی و سرعتکاه ها توسط سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری سخن گفت و افزود: برای ایمنی در عبور و مرور شهروندان این مهم نیز به انجام رسید‌.

🔺عمده مشکلات شهروندان مصوبه حریم ۱۵۰متری است

شهردار اوشان فشم میگون در بخش دیگر سخنان خود به مطالبه اکثریت شهروندان اشاره کرد و گفت: در ملاقات های عمومی که هر هفته با شهروندان محترم انجام میشود خواسته اکثریت آنها بازنگری و یا تغییر این مصوبه غیر کارشناسی هستند.

این مقام مسئول از مهمترین ظرفیت های فرهنگی موجود در فرهنگسرا های سطح شهر سخن گفت و افزود: با کمتر شدن خطر ویروس کرونا کلاس های آموزشی فرهنگسراها به صورت حضوری  از سر گرفته شده و این امکان برای علاقمندان بوجود آمده تا اوقات فراغت خود را در فرهنگسرا های شهر سپری نمایند.

شهبازی در پایان با تاکید بر اهمیت مطالبات شهروندان عنوان کرد: در این شرایط اقتصادی روی کار آمدن دولتی از جنس مردم روزنه ی امیدی را برای ما باز کرد و ما نیز تمام توان خود را در راستای رضایتمندی شهروندان به کار بسته ایم و امیدواریم بتوانیم با همدلی شهروندان از کلیه مشکلات عبور کنیم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0