• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ 
  • کد خبر : ۵۸۲۵
    /  2
پیگیری مطالبات مردم رودبار قصران و لواسانات دستور كار جلسه شورای شهرستان شمیرانات

 

🔺دومین جلسه شورای اسلامی شهرستان شمیرانات با حضور مدیر کل منابع طبیعی استان تهران تشکیل شد.

🔹️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون؛  دومین نشست هفتگی شورای اسلامی شهرستان شمیرانات با حضور صفا رئیس شورای شهرستان و شورای اسلامی شهر لواسان، ایوبی عضو شورای شهرستان و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون، شمشکی عضو شورای شهرستان و شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر، بیانی، مدیر کل منابع طبیعی استان تهران و رئیس منابع طبیعی شهرستان شمیرانات با موضوع رسیدگی به مشکلات مردم بخش رودبارقصران و لواسانات برگزارشد.
  
🔹️در ابتدای جلسه امروز، حمزه صفا رئیس شورای اسلامی شهرستان شمیرانات گزارشی از اقدامات انجام شده در نشست قبلی این شورا با رئیس آبفار شرق استان تهران و وضعیت آب شرب و فاضلاب روستایی، ایجاد و ترمیم شبکه آبرسانی روستایی و... به حاضرین ارائه داد.

🔹️ شایان ذکر است این نشست که با موضوع اصلاح هندسی اراضی ملی و مسئله ساخت و سازهای روستایی در خارج بافت، اجرای طرح آبیاری قطره ایی برای زمین های کشاورزی، بازنگری در طرح هادی روستایی، واگذاری زمین جهت انجام خدمات عمومی به شهروندان و پاسخ منابع طبیعی به وضعیت استعلامات  انجام شد... و حاضرین به بیان مسائل و مشکلات مربوطه پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0