• تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ 
next    /  3 prev
️شهردار اوشان فشم میگون:
️فرهنگسراها برطرف كننده خلاهای فرهنگی اجتماعی هستند
️صبح شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، همزمان با سومین روز از هفته فرهنگی شمیرانات نشست مدیران فرهنگی شهرداری با شهردار اوشان فشم میگون برگزار شد.

در این جلسه سیدمحمدرضا شهبازی با بیان اینکه فعالیت اثر بخش فرهنگسراها می تواند خلا های فرهنگی اجتماعی را بر طرف کند گفت: جامعه با بیش از ۱۷۰۰ آسیب اجتماعی روبروست و آموزش و برگزاری دوره های مختلف برای اقشار مختلف مردم توسط فرهنگسراها محوری و حائز اهمیت است. ️وی در ادامه عنوان کرد: البته فرهنگسراهای شهر تاکنون عملکرد خوبی در این موضوع داشته اند اما به همین نباید بسنده کرد.

️شهبازی در بخش دیگر سخنانش به آموزش ضمن خدمت اشاره کرد و اظهار داشت: بالا بردن سطح آگاهی و آموزش برای کارمندان موجب افزایش بهره وری و بهبود خدمات می شود و امسال نیز آموزش ضمن خدمت را برای کارکنان شهرداری برگزار خواهیم کرد.

️این مقام مسئول در پایان با اشاره به راه اندازی گلگشت و کوهنوردی های خانوادگی برای شهروندان عنوان کرد: افزایش نشاط و اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی برای شهروندان یکی از اولویت های مدیریت شهری می باشد و پس از وقفه ۳ ساله دوباره کوهپیمایی های خانوادگی راه اندازی شد و بازخورد خوبی از شهروندان گرفتیم. در نظر داریم هر ماه یک برنامه گلگشت داشته باشیم.

️سپس هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند. شایان ذکر است؛ این جلسه با حضور شهبازی شهردار اوشان فشم میگون، اخلاصی پژوهشگر و مدرس دانشگاه و مشاور شهردار در امور فرهنگی،علمی و پژوهشی، جوادی مشاور شهردار در امور شهری،فنی و شهرسازی، کیارستمی مسئول فرهنگی و اجتماعی، حاتمی مسئول روابط عمومی، سلیمانی مسئول آموزش، نجف، صالحی و کیارستمی مدیران فرهنگسراهای شهر اوشان فشم میگون برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0