پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۵۹۰۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ 
آخرین جلسه دوره آموزشی سامانه ستاد با حضور مسئولین واحد های امور مالی و امور قرارداد ها برگزار شد.
کد خبر : ۵۹۰۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ 
مراسم یادبود زنده یاد سردار سید خلیل میر اسماعیلی با حضور مسئولین کشوری،لشکری،بخش رودبارقصران و لواسانات و مدیریت شهری اوشان فشم میگون در آستان مقدس امامزاده میرسلیم (ع) میگون برگزار شد.
کد خبر : ۵۸۹۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ 
کد خبر : ۵۸۹۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ 
مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان و ۷۲تن از یاران با وفایش با حضور مردم شریف،امام جمعه رودبارقصران، بخشدار رودبارقصران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون در حسینیه اوشان برگزار گردید.
کد خبر : ۵۸۹۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ 
کد خبر : ۵۸۹۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ 
کد خبر : ۵۸۹۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ 
کد خبر : ۵۸۹۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ 
دومین جلسه دوره آموزشی سامانه ستاد توسط مسئول آموزش شهرداری و با حضور معاون عمرانی و مسئولین واحد های مالی و امور قرارداد ها برگزار شد. 
کد خبر : ۵۸۹۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ 
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین واحد های حراست و روابط عمومی با سید علی شمسی نژاد فرزند آقای سید رضا شمسی نژاد مسئول آتش نشانی شهرداری اوشان فشم میگون دیدار و گفتگو کردند. 
کد خبر : ۵۸۹۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون؛ همزمان با ایام سوگواری ماه محرم نقاط مختلف شهر با نصب بنرو پرچم سیاه پوش شد.
کد خبر : ۵۸۹۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
ملاقات عمومی شهردار اوشان فشم میگون با شهروندان برگزار شد .
کد خبر : ۵۸۸۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: ما داخل شهر مشکلی نداریم و تمامی ایرادات موجود در برابر سیل را برطرف کرده‌ایم.
کد خبر : ۵۸۸۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
امروز مرحوم حاج وفادار آقامحسنی فشمی پدر شهید ذوالفقار آقامحسنی شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
کد خبر : ۵۸۸۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ 
صفحه1از9123456...9.بعدي.برو

   


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0