پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۷۰۷۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ 
  صبح روز پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه سیدمحمدرضا شهبازی شهردار اوشان فشم میگون در سخنانی با اشاره به هشدار نارنجی سازمان هواشناسی برای روز های پنجشنبه و جمعه گفت: تمهیدات پیش بینی شده و این شرایط آماده‌باش تا برگشتن وضعیت جوی به حالت عادی ادامه خواهد داشت.
کد خبر : ۷۰۷۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ 
اردوی آمادگی تیم کشتی شهرداری به منظور حضور قدرتمند در مسابقات استان تهران برگزار شد.
کد خبر : ۷۰۷۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ 
کارگاه طرحواره یکی از جدید ترین دوره هایی است که به همت واحد فرهنگی شهرداری و فرهنگسرای فشم با بهره گیری از استاد بین المللی طرحواره درمانی برگزار می شود.
کد خبر : ۷۰۷۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ 
کد خبر : ۷۰۷۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ 
کد خبر : ۷۰۷۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
️سید محمد رضا شهبازی اقدامات شهرداری شهردار اوشان فشم میگون در  برگزاری مراسم بزرگداشت سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.  
کد خبر : ۷۰۷۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
️جلسه کمیته نامگذاری شهر اوشان فشم میگون صبح امروز در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
کد خبر : ۷۰۶۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
کارگروه  روانشناسی و مشاوره آموزش  مهارتهای زندگی در فرهنگسرای اوشان تشکیل شد.
کد خبر : ۷۰۶۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ 
کد خبر : ۷۰۶۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ 
با تلاش واحد عمران، سازمان حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری اوشان فشم میگون در نقاط حادثه خیز شهر سرعتکاه احداث شد. این طرح با هدف رفع خطرات احتمالی، افزایش ایمنی در عبور و مرور شهروندان در بیخ ب ...
کد خبر : ۷۰۶۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ 
کد خبر : ۷۰۶۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ 
کد خبر : ۷۰۶۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ 
فخاری: روایت‌گری اول اولویت روابط عمومی‌ها در انعکاس اقدامات باشد
صفحه1از512345.بعدي.برو

بعدي    


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0