پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۵۱۳۵
بارش نزولات آسمانی و آمادگی ستاد برف روبی شهرداری اوشان،فشم،میگون 🔺روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون
نگاه ویژه مدیریت شهری اوشان،فشم،میگون به روابط عمومی و امور فرهنگی 
بازدید سرزده شهردار و رئیس شورای شهر از واحد فرهنگی و واحد روابط عمومی
کد خبر : ۵۱۳۴
در ادامه بازدید های سرزده شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چهارشنبه 1 بهمن ماه از دفتر روابط عمومی و واحد فرهنگی بازدید بعمل آمد.
کد خبر : ۵۱۳۳
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در بین ورزشکاران زورخانه ای شهدای میگون حضور یافتند.
کد خبر : ۵۱۳۲
مزایده عمومی فروش خودروهای سبک و سنگین  و موتورسیکلت های شهرداری طبق مجوز شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون
کد خبر : ۵۱۳۰
به همت واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری و فرهنگسرای سپهر اوشان، مراسم سوگواری حضرت فاطمه (س) با سخنرانی امام جمعه رودبارقصران برگزار شد
کد خبر : ۵۱۲۹
🔷بمناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) توسط واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری اوشان فشم میگون ماسک و مواد ضضدعفونی بین عزاداران توزیع گردید.
کد خبر : ۵۱۲۸
صفحه1از20123456...20.بعدي.برو

صفحه


       

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0