پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۷۰۲۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ 
شهردار اوشان فشم میگون از آمادگی کلیه واحد های خدماتی در ایام نوروز خبر داد‌.
کد خبر : ۷۰۲۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ 
(دعای لحظه تحویل سال نو) یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهار یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال عید نوروز ۱۴۰۲ مبارک باد. ...
🔶🔹استقبال از بهار 
لکه گیری و روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر
کد خبر : ۷۰۱۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ 
به تلاش واحد عمران و نواحی شهری اوشان فشم میگون عملیات آسفالت و لکه گیری با هدف بهسازی مسیر و رفاه هرچه بیشتر شهروندان ادامه دارد..
کد خبر : ۷۰۱۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ 
کد خبر : ۷۰۱۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ 
کد خبر : ۷۰۱۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ 
آخرین نشست ستاد نوروزی شهرداری با حضور معاون مالی و اداری،مسئولین حراست، حقوقی، روابط عمومی،کنترل ساخت و ساز، ۱۳۷ و نماینده واحد بازرسی با بررسی طرح های پیشگیرانه ساخت و ساز در ایام نوروز برگزار ...
کد خبر : ۷۰۱۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ 
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مسئول حراست و مسئول روابط عمومی شهرداری اوشان فشم میگون با امام جمعه رودبارقصران دیدار و گفت و گو کردند. مسائل شهری، فرهنگی و اجتماعی از محور های گفت و گ ...
کد خبر : ۷۰۱۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ 
این محور که پس از بارش نزولات آسمانی با ریزش سنگ و سیلاب مواجه شده بود با تلاش کارکنان خدمات شهری و ناحیه میگون بازگشایی شد.
کد خبر : ۷۰۱۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ 
کارکنان شهرداری ظهر امروز ۲۵ اسفند، همزمان با گرامیداشت روز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار از سید محمدرضا شهبازی به‌خاطر تلاش ها و زحمات وی در یکسال اخیر تقدیر و تشکر کردند. شهردار نیز در سخ ...
/گزارش تصویری/ ️جشن با شكوه نیمه شعبان 
کد خبر : ۷۰۱۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ 
جشن بزرگ نیمه شعبان با همت قرارگاه فرهنگی و با حضور پرشور مردم ولایتمدار بخش رودبارقصران و مسئولین در سالن ورزشی فشم برگزار شد.
کد خبر : ۷۰۰۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ 
به تلاش واحد عمران و نواحی شهری اوشان فشم میگون عملیات آسفالت و لکه گیری با هدف بهسازی مسیر و رفاه هرچه بیشتر شهروندان ادامه دارد..
کد خبر : ۷۰۰۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ 
دومین نشست ستاد نوروزی شهرداری اوشان فشم میگون برگزار شد.
کد خبر : ۷۰۰۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ 
مراسم گرامی داشت روز درختکاری 15 اسفند ماه با کاشت ده ها نهال سازگار با اقلیم منطقه در اوشان برگزار شد.
کد خبر : ۷۰۰۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ 
در آستانه نیمه شعبان، جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدرسه حکمت در سالن اجتماعات شهدا اوشان برگزار شد.
صفحه1از41234.بعدي.برو

   


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0