پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۵۲۶۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ 
۱۱:۸:۳۶
به همت شهرداری اوشان فشم میگون مسیر مواقع ضروری بلوار فرهنگ تسطیح و شن ریزی شد.
کد خبر : ۵۲۵۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ 
۱۷:۴:۱۹
شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: لایروبی و ساخت دیواره‌های ساحلی از وظایف اداره امور آب است که برای کاهش خطر سیلاب و جلوگیری از آسیب به شهروندان و زیرساخت‌های شهری لایروبی منطقه توسط شهرداری انجام شد.
کد خبر : ۵۲۵۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ 
۱۶:۲۴:۳۴
🔸رضا ریاحی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان پیام تبریکی را صادر کرد.
کد خبر : ۵۲۵۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ 
۰:۱۱:۲۷
رضا ریاحی شهردار شهر اوشان‌، فشم و میگون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد وضعیت منطقه کمرخانی اظهار کرد: ریزشی بودن سنگ‌ها در منطقه کمرخانی نزدیک حاجی‌آباد، یک تهدید بزرگ برای تردد جمعیت ۵۰۰ هزا ...
کد خبر : ۵۲۵۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ 
۱۹:۲۷:۳
کد خبر : ۵۲۵۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ 
۱۳:۲۲:۳۴
به دستور مدیریت شهری واحد آتش نشانی ماموریت یافت تا اقدامات پیشگیرانه در راستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و اطلاع رسانی به شهروندان را در دستور کار قرار دهد.
اطلاعیه مهم کرونایی 🔹 قابل توجه شهروندان گرامی 
کد خبر : ۵۲۵۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ 
۸:۳۶:۷
کد خبر : ۵۲۵۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ 
۱۹:۳:۴۷
کد خبر : ۵۲۵۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ 
۱۲:۴۱:۴۲
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون صبح امروز با امام جمعه و بخشدار رودبارقصران دیدار کردند.
کد خبر : ۵۲۵۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ 
۱۷:۵۴:۴۷
حریق منزل مسکونی، جان یک شهروند را گرفت.
کد خبر : ۵۲۵۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ 
۸:۵۸:۱۵
رضا ریاحی در پیامی ۱۲فروردین ؛ سالروز گرامیداشت جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.
کد خبر : ۵۲۴۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ 
۱۶:۶:۲۴
ریاحی در پیامی فرا رسیدن میلاد باسعادت امام دوازدهم شیعیان،حضرت مهدی(عج) را تبریک گفت.
کد خبر : ۵۲۴۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ 
۱۵:۱۳:۵۰
🔸همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام عصر و الزمان حضرت مهدی (عج) واحد فرهنگی شهرداری به کمک فرهنگسرا های اوشان،فشم و میگون اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی توزیع اقلام بهداشتی پیشگیری از ویروس کرو ...
کد خبر : ۵۲۴۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ 
۱۳:۴۹:۵۲
شهرداری اوشان فشم و میگون در راستای رسالت پیش رو ، برخود تکلیف داشته تا با استفاده از فناوری های نوین در جهت کمک به رشد اقتصادی ، توسعه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و اشتغال مولد اقدام به احداث نیرو ...
ریاحی شهردار اوشان،فشم،میگون: شهرداری در آماده باش كامل است 
/شهروندان از حضور در نقاط حادثه خیز بپرهیزند
کد خبر : ۵۲۴۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ 
۱۰:۲:۲۳
شهردار اوشان،فشم،میگون با توجه به شرایط جوی از آماده باش کامل نیروهای عملیاتی و خدماتی شهرداری در چند روز آینده خبر داد.
صفحه1از8123456...8.بعدي.برو

صفحه


       

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0